AXEL OLSON. Farvelitografi.

AXEL OLSON. Farvelitografi.
315789. AXEL OLSON. Farvelitografi.

Komposition med ansigter. Signeret og nummereret 138/290. 21x26 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Antal besøg: 733