LOMMEUR, FORGYLDT, D.E. SORT CALGARY DÅSE.

3157571. LOMMEUR, FORGYLDT, D.E. SORT CALGARY DÅSE.

Værkstedsnummer: 3421253.
Sagsnummer: 1334590.
24-timers visning.
Diam. 4,5 cm.
To urkæder, længde 22 og 23 cm.

Brug og Overfladeslitage. Urskive med skade. En urkæde med et monogram. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Værkstedsnummer: 3421253.
Sagsnummer: 1334590.
24-timers visning.
Diam. 4,5 cm.

Antal besøg: 646