315684. SÆTSBORD, 4 dele, Jason, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.
Stort bord, mærket, ca. længde 150, bredde 30, højde 46 cm og små borde, 3 stk, længde 35, bredde 28, højde 41 cm.
Brugsslitage. Større bord med farvetab på spidsen af benene. Små borde vakkelvorne.