BRUNO MATHSSON & PIET HEIN. BORD, FRITZ ANSEN, DANMARK.

3156587. BRUNO MATHSSON & PIET HEIN. BORD, FRITZ ANSEN, DANMARK.

Hvidlakeret skive med aluminiumskant, forkromede spændeben, højde 70 cm, skive 145x145 cm.

Brugsslitage ridser, mærke efter etiket under disken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 673