ANTONIO DE VARGAS. „Stilleben“.

3156380. ANTONIO DE VARGAS. „Stilleben“.

Blandede medier på lærred fastgjort til pap
Signeret. På bagsiden, signeret, dedikeret og dateret 1999.
46x55 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

46x55 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 5
Antal besøg: 157