HERBERT GENTRY. FIGURSAMMENSÆTNING.

3153709. HERBERT GENTRY. FIGURSAMMENSÆTNING.

Farvelitografi, signeret og nummereret 170/200, 42x30 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Herbert Gentry (1919–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besøg: 444