STRENGREYLDE, mahogni, midten af det 20. århundrede.

315321. STRENGREYLDE, mahogni, midten af det 20. århundrede.

Længde på hylderne 39, bredde 20 cm, højde på enderne 52 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.261