SPEJL, forgyldt, senempirestil, 19./20. århundrede.

315314. SPEJL, forgyldt, senempirestil, 19./20. århundrede.

Højde 67 cm.

Spejlet restaureret og forgyldt i 1977 af konservator Olle Hjortsberg Växjö.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 67 cm.

Antal besøg: 685