BENGT LINDSTRÖM. Gouache. Signeret Lindstrom.

31531. BENGT LINDSTRÖM. Gouache. Signeret Lindstrom.

Figursammensætning. 76 x 56 cm.

Mindre krakeleringer.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre krakeleringer.

Kunstner/designer

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besøg: 3.943