GRILLSKÅL, sølv, stemplet. 1900-tallet. Vægt 115 gram.

315295. GRILLSKÅL, sølv, stemplet. 1900-tallet. Vægt 115 gram.

Gennembrudt indretning. Længde 16 cm, højde 5,2 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 915