MAX WALTER SVANBERG. IMAGINISTISK MOTIV.

3152687. MAX WALTER SVANBERG. IMAGINISTISK MOTIV.

Litografi, signeret og dateret 57 på tryk, 48x43 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Let bølget blad.

Kunstner/designer

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 381