SALONBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

315193. SALONBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

Stativ med 4 søjleformede ben. Bredde 75 x75, højde 70 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 751