ARMBÅND, sølv, Ulf Sandberg stemplet Göteborg 1967.

315123. ARMBÅND, sølv, Ulf Sandberg stemplet Göteborg 1967.

Diameter 6,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 6,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.749