BONAD, Ingrid Karlsson, Oskarshamn.

3150525. BONAD, Ingrid Karlsson, Oskarshamn.

Patching-teknik.
Signeret IK-07
89 x 75 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Patching-teknik.
Signeret IK-07
89 x 75 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 454