Sæt AF TRYK, 3 styk, inklusive håndfarvet radering, signeret Cai Selander og dateret -87 og nummereret 10/60.

314987. Sæt AF TRYK, 3 styk, inklusive håndfarvet radering, signeret Cai Selander og dateret -87 og nummereret 10/60.

"Fiskebodar Vik", 17 x 21 cm, original radering - farvelagt, signeret Cai Selander og dateret -87 og nummereret 10/60, ET
"Fiskedon" I, 19 x 22 cm, original radering - håndkoloreret, signeret og dateret Carin Sverenius -87 og nummereret "6/60, ET
"Juletræ", 31 x 23 cm, håndfarvet farvelitografi, signeret Sven Lingardsz, H/C.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.365