BO RYDSTERN. Mod sundet, olie på lærred, signeret.

314963. BO RYDSTERN. Mod sundet, olie på lærred, signeret.

36x48 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

36x48 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.493