Et sofabord fra det tidlige 20. århundrede.

3148612. Et sofabord fra det tidlige 20. århundrede.

Højde ca. 73 cm, diameter ca. 80 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 279