LARS TUNEBO. "Monét", håndkoloreret farvelitografi, signeret.

314679. LARS TUNEBO. "Monét", håndkoloreret farvelitografi, signeret.

46 x 38 cm.

Oramat blad. Få pletter.

Kunstner/designer

Lars Tunebo (Født 1962)

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 38 cm.

Oramat blad. Få pletter.

Kunstner/designer

Lars Tunebo (Født 1962)

Antal besøg: 1.936