DESK, gustaviansk stil, England, 20. århundrede.

314673. DESK, gustaviansk stil, England, 20. århundrede.

Fineret i mahognitræ.
Længde 75 cm.
Bredde 37.
Højde 74.

Brugsslid med Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret i mahognitræ.
Længde 75 cm.
Bredde 37.
Højde 74.

Brugsslid med Brugsslitage.

Antal besøg: 827