BERTIL BROLIN. "Stormen kommer". Olie på lærred, signeret.

314642. BERTIL BROLIN. "Stormen kommer". Olie på lærred, signeret.

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besøg: 1.718