SKRIVEBORD af teak, med hylde, 1960'erne.

314549. SKRIVEBORD af teak, med hylde, 1960'erne.

Skrivebord i teaktræ.
På den ene side 3 skuffer og på den anden side hylde og opbevaring i front.
Bredde 140 cm.
Dybde 72 cm.
Højde 70 cm.

Brugsslitage og ridser.
Mærker.
Lås på opbevaringslågen fjernet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skrivebord i teaktræ.
Bredde 140 cm.
Dybde 72 cm.
Højde 70 cm.

Brugsslitage og ridser.
Mærker.

Antal besøg: 1.257