BOGERYLDE med senere maleri, 1950'erne/60'erne.

314537. BOGERYLDE med senere maleri, 1950'erne/60'erne.

Bogreol, formentlig teaktræ med senere bemaling, underdel med skuffer og opbevaring og udtræksplade, højde 167 cm, bredde 114 cm, dybde 43 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 975