PINNSTOLAR, et par, 20. århundrede.

314481. PINNSTOLAR, et par, 20. århundrede.

Ryghøjde 90, sædehøjde 48 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 90, sædehøjde 48 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 585