DESK, eg, 1920'erne/30'erne.

DESK, eg, 1920'erne/30'erne.
314345. DESK, eg, 1920'erne/30'erne.

Udskåret indretning. Opdelt i tre dele.
Længde 150 cm, bredde 83 cm, højde 80 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.470