WALDERMAR SJÖLANDER. Gouache, signeret Wald Sjölander, dateret 1953.

314320. WALDERMAR SJÖLANDER. Gouache, signeret Wald Sjölander, dateret 1953.

58 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

58 x 41 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.700