NØGLESKAB, Carl Malmstens skole, mærket.

314304. NØGLESKAB, Carl Malmstens skole, mærket.

Mærkemærket. Længde 60, bredde 9, højde 39,5 cm.

Mindre slitage. Lejlighedsvis plet. Trolgien mangler 3 nøgleholdere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.004