SOFABORD, med hylde, eg.

SOFABORD, med hylde, eg.
3142781. SOFABORD, med hylde, eg.

Højde ca. 51 cm
Bredde ca. 160 cm
Dybde ca. 70 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 51 cm
Bredde ca. 160 cm
Dybde ca. 70 cm.

Antal besøg: 881