Sæt DIVERSE, herunder hængeskabe, sukkerkiste mm.

314242. Sæt DIVERSE, herunder hængeskabe, sukkerkiste mm.

Sukkerkiste dateret 1855, højde inkl. benstativ; 53,5 cm.

Slitage og skader. Renoveret og færdiggjort, spejlglas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.032