3-FÜSSIGER CACHEPOT, KUPFER. Håndter løvehoveder, potefødder.

314195. 3-FÜSSIGER CACHEPOT, KUPFER. Håndter løvehoveder, potefødder.

Datering tidligt i det 20. århundrede; Krop kobber, fødder messing/bronze, forgyldte applikationer. mål ca. 21 (+ håndtag) x 18 cm.

Delvist slidt, god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvist slidt, god stand.

Antal besøg: 834