314143. TIN og NYE SØLVGENSTANDE, 4 dele, 1900-tallet.
En tinskål med låg med indgraveret tekst: På-30-jubilæum.
En skål af nikkel sølv med kroge.
Et aflangt fad i nysølv.
Et rundt, dybt nysølv på en fod.
Højde 1 - ca 11 cm.
Brugsslitage, ridser, snavs.