314112. KAFFESET, ca 39 dele, "Royal Albert", Bone China, England, Trillium, anden halvdel af det 20. århundrede.
12 kaffekopper med underkopper.
12 plader.
1 flødekande.
1 sukkerskål.
1 kaffekande med låg.
Brugsslitage, flødekande med revne, ikke efterset.