PAUL KEDELV. VAS, glas, "Coquille", Flygsfors 59.

314073. PAUL KEDELV. VAS, glas, "Coquille", Flygsfors 59.

Signeret Højde ca 42cm Nederste fange orange.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Paul Kedelv (1917–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Paul Kedelv (1917–1990)

Antal besøg: 4.977