SIDDEGRUPPE, 3 stk, rokokostil, 20. århundrede 2. halvdel.

314070. SIDDEGRUPPE, 3 stk, rokokostil, 20. århundrede 2. halvdel.

Siddegruppe bestående af sofa og et par lænestole, betræk af valnød og plys, sofabredde 195 cm, højde 85 cm, lænestole, bredde 78 cm, højde 79 cm.

Brugsslitage og trykmærker på polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 915