LÆNESTOL med FODBOLD, "Pernilla", Bruno Mathsson for Dux.

314013. LÆNESTOL med FODBOLD, "Pernilla", Bruno Mathsson for Dux.

Stel i bøg med polstring i brunternet stof.

Der mangler en knap til nakkepuden, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.727