RAMÓN REIG COROMINAS. Stilleben med Iris.

3140113. RAMÓN REIG COROMINAS. Stilleben med Iris.

Olie på brædder
Signeret
39 x 29,5 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Træramme med markør.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på brædder
Signeret
39 x 29,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 525