KUUTTI LAVONEN. „Ung engel“, ætsning.

3138320. KUUTTI LAVONEN. „Ung engel“, ætsning.

Signeret Kuutti Lavonen, dateret 12/4 1996, ca 27x14 cm (59x44).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kuutti Lavonen (Født 1960)

Tema

Prints & Multiples

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kuutti Lavonen (Født 1960)

Tema

Prints & Multiples

Antal besøg: 1.088