KARMSTOL Empire, første halvdel af det 19. århundrede.

313811. KARMSTOL Empire, første halvdel af det 19. århundrede.

Buet ryglæn, polstret sæde, betrukket med fløjl. Ryghøjde 82 cm.

Slitage, tilstedeværelse af tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.164