SPISGRUPPE, 7 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

313809. SPISGRUPPE, 7 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Vitrineskab 2-delt Nøgler medfølger Længde 101 cm Bredde 46 og højde 174.
4 stole med aftageligt sæde.
Taburets højde 45 cm.
Bord med topplade.
Længde 140 cm, bredde 100 og højde 74 cm.
Bredde på ekstra bræt 48cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stole med aftageligt sæde.
Taburets højde 45 cm.
Bord med topplade.
Bredde på ekstra bræt 48cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 946