SKULPTUR, underskåret glas, Mona Morales Schildt, Kosta, sign.

31372. SKULPTUR, underskåret glas, Mona Morales Schildt, Kosta, sign.

Højde ca 12,5-13,5 cm.

Mindre Kantstødt og ridsemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 12,5-13,5 cm.

Antal besøg: 3.236