SKÆNK, pels, slutningen af 1800-tallet.

313560. SKÆNK, pels, slutningen af 1800-tallet.

Længde 107, bredde 43, højde 123 cm.

Brugsslitage og masken.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og masken.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.535