TRÅSKAB, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

313554. TRÅSKAB, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Taks. Top med vitrine.
Skrå klap med skuffeinteriør.
Ca. længde 75, bredde 48, højde 190 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Taks. Top med vitrine.
Skrå klap med skuffeinteriør.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.018