TIN LEGETØJ, sportsvogn, 1950'erne.

313437. TIN LEGETØJ, sportsvogn, 1950'erne.

Længde 28 cm Bredde, inklusive dæk, 12 cm.

Alder og Brugsslitage.
Forruden mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Forruden mangler.

Antal besøg: 1.023