SPEJL og konsolbord, New Renaissance, 1800-tallet.

313407. SPEJL og konsolbord, New Renaissance, 1800-tallet.

Spejlhøjde 146, bredde 63 cm Konsolbordlængde 65, bredde 22, højde 30,5 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 598