VÆGRELIEF, "Tripp Trapp Trull", keramik, signeret MB.

313394. VÆGRELIEF, "Tripp Trapp Trull", keramik, signeret MB.

28 x 20 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

28 x 20 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.073