GUITAR, akustisk, Harmony cremona.

3133665. GUITAR, akustisk, Harmony cremona.

Højde ca. 105 cm.

Brugsslitage, ridser. Der mangler en streng.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 105 cm.

Antal besøg: 1.502