Omklædningsbord fra det 19. århundrede.

3133618. Omklædningsbord fra det 19. århundrede.

Højde inkl spejl ca. 132 cm, ca. 87 x 42 cm.

Brugsslitage. Revner, ridser, finerskader. En lille knopp mangler på en mindre kasse. Beslag mangler i bunden af benene.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 465