VÆG, Mauthe. Slutningen af det 20. århundrede.

31334. VÆG, Mauthe. Slutningen af det 20. århundrede.

Udsmykning af stjernetegn. Diameter 40 cm.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 1.743