JOSEP Mª MARQUÉS. Landskab ved floden.

3133351. JOSEP Mª MARQUÉS. Landskab ved floden.

Olie på bord
Signeret
32x17 cm.

Overflade snavs. Original periodisk ramme i gyldent træ og stuk.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
Signeret
32x17 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 360