VÆGGE, eg, 20. århundrede.

VÆGGE, eg, 20. århundrede.
313328. VÆGGE, eg, 20. århundrede.

Krone aftagelig.
Pendel og nøgle er tilgængelige.
Samlet højde ca 100,5 cm.

Brugsslitage, finerskader, skader (en løs del medfølger), ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Krone aftagelig.
Samlet højde ca 100,5 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.008