LYSKELYSE, messing og prismer, 20. århundrede.

313170. LYSKELYSE, messing og prismer, 20. århundrede.

Diameter 45, højde 55 cm Lampen med fem lyspunkter og holder til fire lys.

Brugsslitage og ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ikke anmeldt.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.170